top of page

Гумова фарба. Для чого потрібна та як користуватись.

Гумова акрилова фарба - це матеріал, який можна використовувати для захисту, оновлення зовнішнього вигляду та декорування поверхонь. Вона створює ефект шовковисто-матового еластичного покриття, схожого на гуму та захищає поверхню від руйнівної дії прямих сонячних променів, морозу, опадів та інших атмосферних впливів, подряпин та стирання. Має максимальну стійкість до миття та водовідштовхувальний ефект, що захищає основу від проникнення води ззовні. Завдяки своїй паропроникності дозволяє волозі вільно випаровуватись з середини будівлі. Фарба запобігає розвитку шкідливих мікроорганізмів (цвіль, водорості).

Її можна використовувати для фарбування дахів, цоколів та інших елементів фасаду будівель, при облаштуванні території навколо басейнів, альтанок, входу в будинок, тераси тощо.

У складі фарби використовується виключно екологічна сировина, тому її можна використовувати і в середині приміщення особливо у вологих та погано вентильованих місцях таких, як підвали, коридори, кухні, ванні кімнати, балкони, віконні відкоси тощо.

Для використання фарби необхідно зачистити та підготувати поверхню. Як підготувати поверхню під фарбування ви можете ознайомитись в інструкції з використання до даної фарби. Фарбу можна наносити вручну за допомогою пензля або валика та механічним способом за допомогою розпилювача, що значно пришвидшує виконання робіт. Необхідно профарбовувати поверхню у 2-3 шари, при цьому кожен наступний шар наносити після повного висихання попереднього.

Гумова акрилова фарба - це універсальний та міцний матеріал, який можна використовувати в різноманітних сферах. Торгова марка GreenLine в своєму асортименті має дві різні гумові фарби - UNIVERSAL RUBBER CLASSIC та UNIVERSAL

RUBBER PREMIUM. Головною особливістю між цими двома фарбами є те, що UNIVERSAL RUBBER PREMIUM, на відміну від UNIVERSAL RUBBER CLASSIC, містить антикорозійні домішки, які дозволяють надійно захистити металеві конструкції від іржавіння та може наноситись на такі матеріали, як:

- оцинкована сталь

- алюміній

- заґрунтований та не заґрунтований чорний метал

- профнастил.

Крім цього обидві гумові фарби можуть наноситись на фіброцемент, шифер, керамічну та цементну черепиці, ондулін, асфальт, бетону та будь-яку іншу

мінеральну основу, дерево, фанеру, ДСП, ЦСП, ДВП, OSB, ГК плити, поверхні, що

обклеєні шпалерами.

Купити гумову акрилову фарбу в Україні ви можете на нашому сайті перейшовши у розділ "Спеціальні фарби".


8 переглядів0 коментарів

Bình luận


bottom of page