top of page

Інтер'єрні фарби

Запит на прорахунок

low-angle-view-of-one-painter-man-at-work-with-a-royalty-free-image-1607529445.jpg
graphic-design-color-swatches-pens-desk-architectural-drawing-with-work-tools-accessories.

Якщо вам необхідно прорахувати матеріали або отримати додаткову консультацію - заповніть, будь-ласка, форму і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо за звернення!

Інтер'єрні фарби

У процесі створення стильного інтер'єру та затишних умов у будь-якому приміщенні не обійтися без застосування високоякісних лакофарбових матеріалів. До списку обов'язкових матеріалів включені інтер'єрні фарби, які активно використовуються для декоративного оформлення різних кімнат. За допомогою різноманітного асортименту вдасться втілити у реальність сміливі фантазії та ідеї.

Серед важливих переваг продукції Green Line варто відзначити простий спосіб нанесення та високі експлуатаційні характеристики. Все це робить фарби для внутрішніх робіт досить затребуваними та популярними.

Інтер'єрна фарба – це спеціальний розчин на водній основі, основне призначення якого полягає в декоративно-захисній обробці приміщень:

 • житлових;

 • комерційних.

Наносити такі матеріали можна на різні типи поверхонь, залежно від особливостей складу. Найчастіше інтер'єрні фарби використовують під:

 • шпалери;

 • листи фанери;

 • цемент;

 • гіпсову основу;

 • камінь;

 • шпаклівку та інше.

За рахунок різноманітного асортименту палітри кольорів вдасться підібрати фарбу під будь-який майбутній стиль: починаючи з класики та закінчуючи лофтом. Такі фарби знайшли своє застосування в різних будівлях та приміщеннях – кухня, вітальня, спальня, хол та інше.

Як обрати потрібну інтер'єрну фарбу?

Виробник фарб надає великий асортимент для внутрішніх оздоблювальних робіт, а тому виникає необхідність вивчення основних критеріїв правильного вибору.

При покупці варто враховувати наступне:

 1. Основа фарби. Виходячи з особливостей головного компонента у складі, розрізняють силіконові, акрилові, латексні та інші різновиди. Кожен із цих видів відрізняється певними умовами експлуатації, остаточною вартістю.

 2. Тип розчинника. Цей параметр прямо впливає на рівень токсичності, стійкості, безпеки складу. Найчастіше в якості розчинника використовують звичайну воду.

 3. Ступінь блиску. Будівельна акрилова фарба та інші фарби можуть мати глянсове або матове покриття після повноцінного висихання. Серед цікавіших варіантів відзначають напівмат і напівглянець, шовковистий глянець/мат.

Не менш важливим критерієм вибору є і гіпоалергенні властивості, завдяки яким матеріал можна застосовувати у житлових приміщеннях (спальні, дитячі кімнати та інше).

Різні види інтер'єрних фарб

У продажу представлені різноманітні різновиди фарб, які мають певний набір характеристик та переваг. Ознайомившись із продукцією GreenLine, до уваги клієнтів доступні такі поширені види:

 • Фарба акрилова інтер'єрна – створена на водній основі та відрізняється різноманіттям колірних відтінків на вибір. Такі матеріали стійкі до негативного впливу зовнішніх факторів, не бояться ультрафіолетового проміння, зберігаючи насичений колір протягом тривалого часу.

 • Латексна фарба – наділена волого-зносостійкими властивостями. З її допомогою вдасться забезпечити високу якість покриття незалежно від ступеня складності обробки конкретної поверхні. Фарбу можна наносити на шпалери – структурні, скловолокнисті. Щільна основа дозволяє застосовувати такий вид інтер'єрної фарби для нанесення на цеглу, камінь, штукатурку.

 • Інтер'єрна силіконова фарба – в основі використовується спеціальна дисперсія, створена зі смол (акрилових та силіконових). Ця фарба використовується для гладких, текстурованих поверхонь. Причому суперстійкість робить цей матеріал незамінним при фарбуванні стін та стель у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Для стель використовують різні види фарб, не здатні залишати патьоки та краплі за рахунок спеціальної консистенції.

Види інтер'єрних фарб за призначенням

Інтер'єрна фарба в Україні представляє одну з найбільших категорій, в якій зустрічаються різні матеріали за призначенням, функціональними особливостями та характеристиками.

Найпоширеніші види:

 • Для стін. Такі фарби використовують з метою оздоблення, оновлення поверхонь, що знаходяться усередині будівель. Основне завдання у тому, щоб забезпечити рівномірне покриття стін.

 • Для стелі. Використовуються під час проведення ремонтних робіт у приміщеннях та гарантують повноцінне фарбування усієї поверхні, створюючи привабливий стиль інтер'єру. За своїм складом та консистенцією вони нагадують фарбу для стін, купити яку можна за вигідними цінами в Україні.

 • Вологостійкі. Ці види прийнято використовувати в кухонних приміщеннях, у ванних кімнатах та інших приміщеннях з високими показниками вологості. Серед важливих особливостей відзначають стійкість до плісняви та грибка.

Крім того, до уваги споживачів доступний широкий асортимент миючих інтер'єрних фарб, які були спеціально створені з метою полегшити подальший догляд за фарбованими поверхнями. З такої поверхні можна легко видаляти пил, бруд, відбитки пальців та інші плями.

Переваги інтер'єрних фарб GreenLine

Будівельні фарби на водній основі вважаються одними з найпопулярніших для внутрішніх оздоблювальних робіт. Обираючи продукцію GreenLine, кожен клієнт отримує можливість придбати фарби, які повністю відповідають оптимальному співвідношенню «ціни-якості».

Серед важливих переваг цієї продукції варто виділити:

 1. Відсутність неприємного запаху, що дозволяє використовувати фарбу в закритих приміщеннях.

 2. Чудова адгезія з різною основою – фарба легко лягає, швидко схоплюється.

 3. Натуральний склад, де відсутні небезпечні для людського здоров'я та навколишнього середовища компоненти.

 4. Економні витрати за рахунок ідеальної консистенції.

Визначитись із необхідною кількістю фарби, її складом, а також обрати колір фарби допоможуть наші менеджери, готові надати детальну консультацію для клієнтів. Наносити продукцію можна не лише вручну, а й за допомогою механічних способів. На замовлення можна вибрати фарбу в будь-якому об'ємі від 1 л (3,5 кг). Ціна залежить від необхідного відтінку кольору, а тому потрібен індивідуальний прорахунок вартості, виходячи з підібраних пігментів.

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page