top of page

Фасадні фарби

GreenLine

Запит на прорахунок

low-angle-view-of-one-painter-man-at-work-with-a-royalty-free-image-1607529445.jpg
graphic-design-color-swatches-pens-desk-architectural-drawing-with-work-tools-accessories.

Якщо вам необхідно прорахувати матеріали або отримати додаткову консультацію - заповніть, будь-ласка, форму і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо за звернення!

Фасадні фарби

Фасадні фарби представлені в окремій категорії та призначені для обробки зовнішніх поверхонь. З огляду на їх конкретне призначення такі оздоблювальні матеріали характеризуються високим ступенем стійкості до впливу всіляких атмосферних опадів. Крім того, їхня консистенція та склад стійкі до різних біологічних факторів.

Але для захисту фасадної частини будівлі необхідно використовувати виключно якісні матеріали від перевірених виробників. Будівельні фарби на водній основі від GreenLine вважаються однорідною консистенцією із застосуванням ретельно підібраних пігментів, наповнювачів, сполучних компонентів.

В результаті після висихання вдається досягти таких важливих переваг:

 • Збереження насиченого відтінку кольору фасаду, який не вицвітає під впливом сонячних променів.

 • У разі забруднення стін вдасться легко позбутися пилу, бруду та іншого нальоту.

Не менш важливою умовою вважається дотримання всіх вимог, зазначених компанією-виробником щодо правильного підбору фасадної фарби під конкретні поверхні.

Різновиди фарби для фасадів

Сьогодні в Україні можна підібрати та купити фасадну фарбу від виробника за демократичними цінами, ознайомившись із великим асортиментом. Причому кожен із запропонованих матеріалів відрізняється своїм складом, який залежить від основного компоненту. Серед найбільш затребуваних та популярних відзначають такі види:

 • Акрилова – це універсальна фарба, яку можна використовувати для різних фасадів, незалежно від того, з яких матеріалів вони були зроблені.

 • Силікономодифікована – це фарба на акриловій основі, яка відрізняється покращеними властивостями силіконових фарб. Представлена продукція відноситься до списку барвників останнього покоління, відомих за рахунок чудової адгезії.

 • Силіконова – одна з найпопулярніших та найпоширеніших фарб, яка має високий ступінь стійкості до лугів.

 • Силікатна – це екологічно чиста та безпечна продукція, у складі якої використовується природний мінерал (калієвий/натрієвий силікат). В якості сполучного елементу часто застосовують рідке скло.

Таким чином, фарба для зовнішніх робіт представлена у широкій різноманітності. Клієнти зможуть підібрати класичну білу фарбу або віддати перевагу різнобарвним варіаціям залежно від набору пігментів, що використовуються.

Як правильно підібрати фасадну фарбу

Фасадна фарба має безліч відмінних рис, а тому в процесі вибору слід враховувати відразу кілька важливих критеріїв.

Основними серед них вважаються:

 1. Призначення – в інструкції виробник вказує, для яких конкретно поверхонь розрахована та чи інша консистенція.

 2. Покривна здатність – цей показник має бути максимально високим. Адже від нього залежить економна витрата всієї консистенції.

 3. Оптимальна кількість шарів при нанесенні на фасадну частину будівлі. Відштовхуючись від приблизної кількості шарів, витрати фарби з урахуванням усієї площі, можна правильно розрахувати необхідний об'єм.

 4. Температурний діапазон – потрібно вибирати фарбу, відштовхуючись від кліматичних умов тієї місцевості, де вона буде використана.

Щоб купити фасадну фарбу, слід пам'ятати про основні умови її застосування – нанесення на зовнішні поверхні. Це означає, що продукція регулярно піддаватиметься негативному впливу з боку різних факторів, а тому такий оздоблювальний матеріал обов'язково повинен бути якісним.

Рекомендації при виборі відповідного кольору фасадної фарби

Обрати колір фарби досить складно з огляду на величезну різноманітність відтінків. Однак існують певні рекомендації, завдяки яким вдасться швидко та правильно підібрати палітру кольорів, відштовхуючись від всіляких нюансів.

Корисні поради від професіоналів:

 • Фасадну частину будь-якої будівлі найкраще фарбувати в пастельні відтінки, які вважаються універсальними – вони легко поєднуються з дахом будь-якого кольору, відмінно впишуться в ландшафтний дизайн. Пил і бруд, який осідатиме на цих поверхнях, залишається практично непомітним для оточуючих.

 • Відтінок кольору фасаду завжди повинен бути на тон (або на два) світлішим, ніж дах.

 • Щоб унеможливити однотонність при оформленні фасадної частини, можна скористатися деякими експериментами: застосовуємо кілька різних відтінків одного кольору для фарбування дрібних елементів (цокольні рами, віконні/дверні отвори та інше).

Якісна фасадна фарба для стін представлена в широкій палітрі кольорів, а тому клієнти зможуть підібрати відразу кілька колірних рішень, скориставшись допомогою наших менеджерів.

Список переваг фасадної фарби ТМ GreenLine

Фасадні фарби від виробника GreenLine призначені для декоративного, захисного оздоблення поверхонь, що знаходяться зовні будь-яких будівель. Тому продукція наділена необхідними вологостійкими властивостями, стійкістю до різких температурних перепадів.

Крім того, відзначають такі не менш важливі переваги:

 1. Чудові показники адгезії з різними типами поверхонь – бетон, пінобетон, камінь (натуральний/штучний), цегла та інше.

 2. Простий спосіб нанесення, рівномірний розподіл та швидке висихання всіх шарів.

 3. Паро-, повітропроникність. Після висихання фарба акрилова фасадна створює невидимий шар, завдяки якому зовнішні стіни можуть «дихати». Все це сприятливо впливає на мікроклімат усередині будівлі, виключає ймовірність появи грибка, цвілі.

 4. Міцні властивості, стійкість до негативного механічного впливу.

При цьому готова продукція характеризується неймовірними грязевідштовхувальними здібностями. Пофарбовані фасади можна легко мити водою за допомогою шлангу для поливу. При нанесенні фарби для фасаду відзначають відсутність неприємного запаху, що полегшує процес фарбування будь-якої поверхні. Наші менеджери готові допомогти підібрати відповідне рішення, відштовхуючись від індивідуальних уподобань, побажань кожного клієнта та виділеного бюджету.

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page