top of page

Декоративні штукатурки GreenLine

Запит на прорахунок

low-angle-view-of-one-painter-man-at-work-with-a-royalty-free-image-1607529445.jpg
graphic-design-color-swatches-pens-desk-architectural-drawing-with-work-tools-accessories.

Якщо вам необхідно прорахувати матеріали або отримати додаткову консультацію - заповніть, будь-ласка, форму і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо за звернення!

Декоративні штукатурки

Декоративна штукатурка вважається затребуваним матеріалом для проведення оздоблювальних робіт, як зовні, так і всередині приміщень. Причому такі штукатурки застосовують не тільки для створення унікального стилю на конкретній поверхні, але й з метою її захисту від негативного впливу зовнішніх факторів.

Асортимент сучасних видів штукатурок дуже різноманітний. Вся продукція відрізняється складом (набором компонентів), текстурою, відтінком кольору, методом нанесення та інше. Оштукатурені стіни всередині будь-якої будівлі створюють естетичний ефект у різних приміщеннях. Тому такі матеріали популярні при виконанні ремонтних робіт у:

 • квартирах;

 • приватних будинках;

 • комерційних будівлях;

 • офісах;

 • промислових будівлях.

Використовуючи якісні декоративні штукатурки, можна експериментувати у процесі декорування різноманітних інтер'єрів. У чому полягає основний секрет популярності штукатурки? Все досить просто – цей матеріал відомий завдяки своїй ексклюзивності. Для створення унікальних візерунків на стіні та інших поверхнях майстри вибирають ручний метод нанесення.

Види декоративних штукатурок

Асортимент штукатурок декоративного типу дуже різноманітний, а тому вдасться підібрати найбільш підходящі рішення для досягнення поставленої мети. Серед найпоширеніших видів варто зазначити:

 • Декоративну акрилову штукатурку, у складі якої використовується cуміш модифікованих водних дисперсій полімерів, наповнювачів, функціональних добавок, а тому продукція має водовідштовхувальні властивості. Для нанесення консистенції не знадобляться особливі професійні навички.

 • Силіконову штукатурку, яка відрізняється еластичною консистенцією і добре пропускає повітря, а тому поверхня після обробки може «дихати».

 • Декоративну силікатну штукатурку, у складі якої використовується cуміш модифікованих водних дисперсій полімерів, силікатів, наповнювачів, функціональних та гідрофобних добавок. Саме силікат є головним компонентом, що впливає на подальші властивості та особливості матеріалу.

 • Мозаїчну штукатурку, яку також називають силікономодифікованою. Оброблена поверхня привертає увагу за рахунок відблисків, які змінюються в залежності від освітлення.

Вся продукція, призначена для проведення робіт усередині та зовні приміщень, використовується для стін та рідше для стель. Відштовхуючись від особливостей компонентів, передбачених у складі, ця продукція буває двох типів – фактурна та структурна. У складі останньої застосовують кварцовий пісок.

Як правильно підібрати колір декоративної штукатурки?

Створити завершений дизайн у будь-якій кімнаті можна за допомогою правильно підібраної декоративної силіконової штукатурки або інших різновидів популярної продукції. Але при цьому важливо приділити увагу розмірам кожної кімнати, які впливають на відповідний майбутній відтінок кольору стін та стелі.

Відзначають такі важливі рекомендації щодо грамотного підбору кольору штукатурки під габарити приміщень:

 1. Світлі відтінки – відмінне рішення для невеликих приміщень із відносно невисокими стелями. Можливий варіант створення акцентів із використанням великих малюнків.

 2. Темні та світлі відтінки можна однаково ефективно використовувати у просторих приміщеннях з високими стелями. Безпрограшним та універсальним рішенням є застосування базових пастельних відтінків: беж, персиковий, блакитний, рожевий або сірий.

Виробник декоративної штукатурки підготував різноманітний каталог продукції, що відрізняється за складом, фактурністю, палітрою кольорів, еластичними властивостями, в'язкістю. Все це дозволяє здійснити ретельний та продуманий вибір відразу за кількома критеріями.

Декоративна штукатурка та різні стилі інтер'єру

Декоративна штукатурка, купити яку можна за вигідними цінами, продається в різних об'ємах. Все залежить від передбачуваного списку запланованих робіт. За рахунок різноманітного асортименту можна з легкістю експериментувати та втілювати у реальність будь-які фантазії.

Найчастіше ця продукція від ТМ GreenLine використовується для таких поширених стилів інтер'єру:

 • Лофт – у такому стилі переважають нотки мінімалізму, а тому часто застосовують штукатурку, що дозволяє створити імітацію бетону. Акрилова продукція допомагає обирати різні ефекти: починаючи з гладкого шліфованого та закінчуючи рельєфним покриттям з усілякими візерунками.

 • Скандинавський стиль – використовується продукція, що дозволяє імітувати натуральні покриття, які відрізняються матовою або полірованою блискучою структурою.

Цей список можна продовжувати далі. Наприклад, сучасна мозаїчна штукатурка активно застосовується для внутрішнього декорування спалень, робочих кабінетів, віталень та інших приміщень.

Переваги декоративної штукатурки GreenLine

Перш ніж замовити мозаїчну штукатурку оптом або вибрати інші подібні оздоблювальні матеріали, необхідно ознайомитися з її асортиментом та перевагами. Список переваг безпосередньо пов'язаний з особливостями компонентів, включених до складу:

 • Стійкість до лугів, до негативного впливу вологого середовища, до різних миючих засобів та УФ-променів.

 • Велика різноманітність фактур – короїд та баранець, мозаїка, камінцева та інші.

 • Тривалий термін служби – у середньому терміни варіюються від 10-15 років.

 • Різноманітна палітра кольорів.

 • Простий спосіб нанесення консистенції, з якою швидко впорається навіть новачок.

 • Екологічність – такий оздоблювальний матеріал вважається абсолютно безпечним для довкілля та людського здоров'я, а тому його можна застосовувати у житлових будинках.

Компанія GreenLine підготувала великий вибір якісних штукатурок для декоративного оздоблення. Фактурні суміші у своєму складі мають різні дрібні камінці, пісок, подрібнену цеглу та інші компоненти. В результаті вдасться досягти бажаного ефекту, застосовуючи різноманітні ручні інструменти для роботи.

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page