top of page

Шпаклівки 
GreenLine

Запит на прорахунок

low-angle-view-of-one-painter-man-at-work-with-a-royalty-free-image-1607529445.jpg
graphic-design-color-swatches-pens-desk-architectural-drawing-with-work-tools-accessories.

Якщо вам необхідно прорахувати матеріали або отримати додаткову консультацію - заповніть, будь-ласка, форму і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо за звернення!

Шпаклівки

У процесі проведення будівельно-ремонтних робіт не обійтися без певного набору універсальних сумішей для вирівнювання грубих поверхонь у різних приміщеннях. Одним з таких матеріалів вважається шпаклівка, купити яку можна за демократичними цінами. Найчастіше її використовують для вирівнювання стін, стель, різних колон з метою підготувати ці поверхні до майбутнього ремонту.

Залежно від набору компонентів у складі, консистенції та конкретного призначення розрізняють безліч видів шпаклівки. Крім того, матеріал ділиться на дві великі категорії з урахуванням умов застосування:

  1. Для зовнішніх робіт (такі шпаклівки називають фасадними).

  2. Для внутрішніх робіт.

Обробці підлягають майже всі типи поверхонь – починаючи з бетонних і закінчуючи гіпсокартонними листами.

Шпаклівка від виробника Green Line допомагає позбутися щілин, що утворилися на стиках листів, від дрібних нерівностей та інших дефектів, які є небажаними перед фарбуванням стін, поклейкою шпалер. Це фінішне оздоблення будь-якої з поверхонь, яка здійснюється по завершенню всіх чорнових робіт.

Різновиди шпаклівки

Ціна шпаклівки багато в чому залежить від особливостей складу суміші, об'єму, в якому запропоновано продукцію. На сьогоднішній день доступно безліч різних видів, кожен з яких має певний список умов щодо подальшого застосування:

  • Гіпсові суміші – відрізняються неймовірними пластичними властивостями, легко піддаються процесу шліфування після висихання, а також швидко наносяться на будь-яку з поверхонь.

  • Акрилова шпаклівка – унікальне рішення для виконання робіт ззовні будівлі та всередині. Це фінішні суміші, які продаються готовими до застосування.

  • Стартова – ці суміші прийнято використовувати з метою підготувати поверхню до фінішної обробки. Представлені суміші допоможуть вирівняти стіни, виправити будь-які дефекти у вигляді перепадів висоти, западин.

  • Універсальні – це ще одна окрема категорія, де запропоновані суміші білого або сірого кольору. Вони легко наносяться та розподіляються, не обсипаються і можуть бути використані під шпалери, фарбу та інші фінішні покриття.

Наприклад, для зовнішніх робіт з високим рівнем вологості краще вибрати цементні суміші. З їх допомогою вдасться виключити ймовірність прояву грибка, цвілі, підготувавши стіни чи фасадні частини будівлі до подальшого оздоблення.

Особливості застосування акрилових шпаклівок

Основна умова для поверхні – вона повинна бути очищена від бруду, пилу, жирів та іншого сміття, а також попередньо висушена від вологи. Пам'ятайте про те, що всі жирові плями негативно позначаються на майбутній адгезії навіть високоякісної акрилової шпаклівки до основи.

Слід ознайомитися з певним набором правил та рекомендацій:

  1. Перед початком роботи готову для використання шпаклівку слід ретельно перемішати, домагаючись однорідної консистенції. Якщо потрібно змінити консистенцію, допускається додавання води, але не більше 5%.

  2. Температура повітря в приміщенні має бути оптимальною – в межах +10-35 градусів, а рівень вологості не вищий за 80%.

  3. Для рівномірного нанесення матеріалу виробник шпаклівки рекомендує використовувати тонкий металевий шпатель. З його допомогою шар матеріалу вийде не більше 1 мм.

  4. Якщо запланована процедура вирівнювання поверхні з великими тріщинами, тоді наносять кілька шарів: наступний шар наносять після того, як попередній повністю висохне.

По завершенню всіх робіт, коли шпаклівка повністю підсохла, можна приступати до шліфування поверхні, щоб позбавитися зайвих нерівностей.

Швидкий та правильний вибір фінішної шпаклівки

Купити шпаклівку в Україні досить складно з огляду на величезну різноманітність такої продукції. Тому для правильного вибору рекомендується звертати увагу на особливості поверхні, на яку планується нанесення шпаклювальної суміші:

  • Акрилова суміш, яка продається у вигляді вже готової до застосування консистенції. Цей тип вважається найкращим і зручним в експлуатації.

  • Якщо планується робота по маскуванню тріщин на зовнішніх поверхнях різних будівель, обирають білу шпаклівку з морозостійкими, вологостійкими властивостями. Часто у її складі зустрічаються полімерні добавки, які посилюють перелічені характеристики.

  • Якщо потрібна шпаклівка для ремонту, відновлення різних полімерних конструкцій, рекомендується підібрати епоксидні шпаклівки, призначені для роботи з пластиком.

Перед покупкою слід спочатку врахувати, яким пошкодженням і можливим навантаженням піддаватиметься основа в майбутньому.

 Переваги фінішних шпаклівок ТМ GreenLine

Одним з найпопулярніших видів оздоблювальних сумішей вважається тонкошарова шпаклівка, яка має оптимальну для роботи консистенцію. Акрилові суміші відносяться до списку найбільш якісних, а також характеризуються наявністю наступного списку важливих переваг:

  • Просте та швидке нанесення за рахунок еластичних властивостей.

  • Легкість у процесі шліфування – акрилова суміш не відшаровується від поверхні, що свідчить про чудову адгезію.

  • Відсутність усадки виключає також й можливість розтріскування обробленої основи.

  • Паропроникні властивості, завдяки яким навіть після обробки стіна, стеля або інший тип поверхні «дихає». Це означає, що суміш виключає утворення «парникового ефекту», а це гарантує відсутність грибка та плісняви.

  • Універсальність у виборі інструментів – підходить для машинного нанесення, для ручних інструментів.

Замовити фінішну шпаклівку оптом можна прямо зараз, ознайомившись із актуальним каталогом продукції ТМ GreenLine, а також особливостями складу кожної суміші. Менеджери проконсультують клієнтів і дадуть відповідь на всі питання, що їх цікавлять, щоб максимально спростити та прискорити процедуру підбору.

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page