top of page

Ґрунти/ґрунт-фарби
GreenLine

Запит на прорахунок

low-angle-view-of-one-painter-man-at-work-with-a-royalty-free-image-1607529445.jpg
graphic-design-color-swatches-pens-desk-architectural-drawing-with-work-tools-accessories.

Якщо вам необхідно прорахувати матеріали або отримати додаткову консультацію - заповніть, будь-ласка, форму і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо за звернення!

Грунтовки та грунт-фарби

Перед оштукатурюванням, шпаклівкою, фарбуванням, поклейкою шпалер потрібно забезпечити належні умови для кращого зчеплення облицювальних матеріалів. Тому активно використовуються ґрунтовки, основне завдання яких полягає в тому, щоб унеможливити відшарування штукатурки, фарби та інших матеріалів у майбутньому.

Сучасні ґрунтові суміші часто називають універсальними, адже вони можуть бути використані для різних типів поверхонь:

 • цемент;

 • бетон;

 • гіпсокартон;

 • камінь (натуральний/штучний) та інше.

Необхідно вибирати спеціальні суміші, відштовхуючись від особливостей їхнього складу. За основу було взято якісну сировину, яка позбавлена різних токсичних елементів, а тому грунтовка може бути використана для вуличних поверхонь та під час проведення робіт усередині приміщень.

Популярність представлених сумішей обумовлена трьома важливими аргументами на їхню користь:

 1. Просте нанесення та економна витрата. Завдяки застосуванню ґрунтовки, вдається зменшити витрату декоративної штукатурки.

 2. Високі показники стійкості до вологого середовища, а отже високий рівень захисту від грибка, плісняви.

 3. Можливість заповнити всі нерівності в основі, тріщини, вирівняти поверхню, роблячи її ідеально гладкою.

Все це зможе забезпечити виключно якісна ґрунтовка від перевіреного виробника.

Що вибрати: ґрунтовку чи ґрунт-фарбу?

Перед початком проведення будівельно-ремонтних робіт відбувається закупівля всіх необхідних матеріалів, тому багато клієнтів стикаються з різними складнощами. Наприклад, що вибрати – ґрунтовку чи грунт-фарбу оптом? Щоб не помилитися з вибором, потрібно розглянути основні відмінності між цими сумішами:

 • Грунтовка відноситься до популярних різновидів лакофарбових сумішей, які потрібно наносити на поверхні, що потребують захисту, збереження певного зовнішнього вигляду. Це базовий та обов'язковий шар при проведенні будь-яких малярських робіт.

 • Грунт-фарба в Україні поступово стає все більш затребуваною та актуальною. У її складі містяться добавки у вигляді сполучних компонентів, рослинних олій. Додатково відзначають ще одну важливу перевагу – невелика глибина проникнення в основу.

Ці два матеріали відрізняються своїм складом: у фарбі є всілякі пігментні речовини, можуть використовуватися наповнювачі для підвищення захисних властивостей; а ґрунтовка містить в основі речовини, здатні підвищити зчеплення з поверхнею. Тому ґрунтувальна фарба – це повноцінна ґрунтовка, яка дозволяє не тільки зміцнити, захистити стіни, а й покрити їх конкретним кольором.

Асортимент ґрунтовок та ґрунт-фарб від ТМ GreenLine

Якісна грунтовка, купити яку можна в різних об'ємах, продається вже готовою до використання. Але для визначення всіх її якостей та особливостей слід зробити правильний вибір, ознайомившись із актуальним асортиментом:

 • Ґрунтовка з фунгіцидним комплексом – це рідина глибокого проникнення, яка вважається антибактеріальною. Основне призначення: виключити ймовірність появи мікроорганізмів на поверхнях (мох, грибок, пліснява та інше).

 • Грунтовка на силіконовій основі – рідина глибокого проникнення, здатна зміцнити пористі основи, схильні до всіляких деформацій.

 • Акрилова ґрунтовка універсального типу – забезпечує покращення адгезії, зменшує здатність поверхні до поглинання вологи.

 • Грунт-фарба на силіконовій основі – корисний «помічник», який дозволяє спростити подальші роботи щодо нанесення штукатурок, фактурних фарб та інше.

Крім того, до уваги клієнтів запропоновані також ґрунт-фарби на акриловій основі, ґрунтовки для обробки зовнішніх поверхонь та інше.

Базові властивості грунтувальних фарб та рідин

Глибокопроникна грунтовка вважається однією з найбільш затребуваних і часто використовуваних, враховуючи величезну кількість позитивних властивостей та особливостей. Перед покупкою важливо уважно ознайомитися з актуальними властивостями всіх фарб і рідин, які мають приставку «грунтувальні»:

 • Захист від грибка, плісняви – це антигрибкові суміші, які найчастіше застосовують на поверхнях, що знаходяться або регулярно зазнають негативного впливу вологого середовища.

 • Для покращення адгезії, захисту поверхні від пилу, бруду – це універсальні та глибоко проникні матеріали.

Важливою особливістю в процесі застосування є той факт, що грунтовка від виробника найкраще працює на поверхнях, які відмінно вбирають в себе рідини. Це стосується штукатурки, газо-, пінобетону та інше.

Причини використовувати ґрунти/ґрунт-фарби ТМ GreenLine

Яку саме ґрунтовку купити, залежить від майбутніх експлуатаційних умов. Довіряючи свій вибір перевіреному виробнику, чия продукція має величезний споживчий попит в Україні, кожен клієнт отримує наступний список незаперечних переваг:

 • Чудовий ступінь адгезії з різними мінеральними матеріалами.

 • Високі вогнезахисні характеристики, оскільки суміш вважається пожежобезпечною.

 • Тривалий термін служби, впливу на поверхню за рахунок глибокого проникнення.

 • Екологічна безпека – це заслуга перевірених компонентів у складі, які вважаються нетоксичними, а отже, не становлять небезпеки для здоров'я людей та навколишнього середовища.

 • Стійкість до різних атмосферних опадів, різких температурних перепадів, високої вологості – все це актуально для універсальних грунтовок, а також для тих, які призначені для обробки зовнішніх поверхонь.

Силіконова, акрилова грунтовка, а також всілякі ґрунт-фарби представлені в широкому асортименті. Вся продукція сертифікована та успішно пройшла численні перевірки, що доводять її якість, безпеку. Залежно від запропонованих варіантів об'єму та консистенції вся продукція продається у зручній та герметичній упаковці.

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page