top of page

Договір публічної оферти

За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти – Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані – Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі – Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, які розміщені у відповідному розділі сайту https://www.greenline.com.ua/

Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:
* « Товар » - будь який предмет торгівлі розміщений Продавцем на сайті;
* « Інтернет-магазин » - відповідно до Закону України « про електронну комерцію », засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
* « Продавець » - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
* « Покупець » - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* « Замовлення » -  належним чином оформлена і розміщена на сайті https://www.greenline.com.ua/ заявка Покупця на купівлю Товарів, або оформлена за допомогою електронної пошти, або телефону, або інших засобів комунікації із Продавцем.

* « Сайт » -  інтернет веб-сторінка https://www.greenline.com.ua/

 

Загальні положення

1.1. Договірні відносини між продавцем і покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання на сторінці Сайту у відповідному розділі кнопки «Оформити замовлення» («Оформить заказ») або «Підтвердити замовлення» («Подтвердить заказ») означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно з чинним українським законодавством, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче. 

1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальність за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору. 

1.3. Цей Договір набуває чинності з моменту оформлення та підтвердження Продавцем Замовлення, яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару і діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним. Підтвердження відбувається шляхом інформування покупця за допомогою телефонного дзвінка або смс, електронного листа або повідомлення іншим шляхом електронної комунікації.

1.4. Для регулювання договірних правовідносин за Договором сторони вибирають і, в разі необхідності, застосовують українське законодавство.

1.5. Покупець погоджується з тим, що всі умови йому зрозумілі та він приймає їх повністю і беззастережно.

 

Реєстрація на сайті

2.1. Для формування замовлень на Сайті Покупець може пройти процедуру реєстрації та зазначити необхідні дані, згідно з анкетою.

2.2. Під час реєстрації на Сайті Покупець зобов'язується надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем і доставки йому сплаченого Товару.

2.3. У процесі реєстрації на Сайті Покупець вказує логін (його e-mail) і пароль, за безпеку яких він несе відповідальність. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані під час реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх осіб місці. За всі дії, що здійснені від його імені, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе винятково Покупець.

2.4. Продавець не несе відповідальність за точність та достовірність інформації вказаної Покупцем при реєстрації.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

3.2. Продавець і Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною або удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску або обману. 

3.3. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають і діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на реалізацію товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимогами чинного законодавства України

Права і обов'язки сторін:

4.1. Продавець зобов'язаний: 

- виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця; 

- передати Покупцю Товар відповідно до його опису на відповідній сторінці Сайту, оформленого Замовлення і умовами цього Договору; 

4.2. Продавець має право: 

- передавати свої права та обов’язки перед Покупцем третім особам.

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

- відмовити Покупцеві в продажу товару без вказівки причини.

- повістю або частково змінити цю Угоду на наш власний розсуд з надання Покупцю повідомлення про таку зміну будь-яким розумним способом, включаючи опублікування зміненої версії цієї Угоди на Сайті без обмежень.

4.3. Покупець зобов'язаний: 

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору; 

- ознайомитися з інформацією про товар, розміщений на Сайті; 

- при отриманні Товару у особи, яка вчинила його доставку, переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження Товару – зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві. 

4.4. Покупець має право: 

- оформити замовлення на відповідній сторінці Сайту; 

- вимагати від продавця виконання умов цього Договору; 

Порядок оформлення замовлення

5.1. Покупець самостійно оформляє Замовлення на відповідній сторінці Сайту шляхом додавання Товарів у віртуальну корзину з подальшим оформленням та підтвердженням Замовлення, або зробивши Замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, зазначеному в розділі контактів Сайту, або за допомогою інших засобів комунікації з Продавцем.

5.2. Термін формування Замовлення до 3 робочих днів з моменту його оформлення. У разі, якщо замовлення відправлене у вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня. При формуванні Замовлення більше 3 робочих днів Продавець інформує Покупця за допомогою електронної пошти чи іншого засобу цифрової комунікації, телефонного дзвінка або смс. Продавець залишає за собою право змінювати терміни формування Замовлення, при цьому попереджає ймовірних Покупців за допомогою сповіщення при оформленні Замовлення.

5.3 У разі відсутності товару, вказаного на Сайті, внаслідок технічних негараздів, а також з інших причин, не залежних від Продавця, зазначене замовлення анулюється повністю або частково, а Покупець інформується шляхом надсилання йому повідомлення.

5.4. Покупець несе повну відповідальність за надання не вірних даних при оформленні замовлення, які унеможливлюють виконання своїх обов’язків Продавцем перед Покупцем.

Порядок оплати замовлення

6.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

6.2. Оплата може здійснюватися безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок ФОП.

6.3. Оплата може здійснюватися картами Visa, Mastercard і іншими картами, а також на картку ПриватБанку.

6.4. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6.5. Оплату за послуги доставки здійснює Покупець при отриманні Товару. Оплата нараховується безпосередньо Компанією-перевізником, без участі Продавця, по тарифам Компанії-перевізника, послуги якої використовувалися для доставки Товару.

6.6. Продавець має право встановлювати знижки та бонуси на Товари. Види знижок, бонусів та порядок їх нарахування можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

 

Умови доставки товару

7.1. Покупець отримує Товар за допомогою послуг Компанії-перевізника, або отримує його особисто в точці самовивозу за попередньою домовленістю з менеджером та за адресою вказаною на Сайті.

7.2. При доставці Товарів в інші міста України, виконуваної Компаніями-перевізниками Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками.

7.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється Компаніями-перевізниками, Отримувач підтверджує власним підписом в товаро-транспортній накладній, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні Товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару Компанії-перевізнику в зазначеній кількості і сплаченому Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару та в належному стані та якості. 

7.4.  Територія доставки товарів обмежується територією України за виключенням АР «Крим», та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

7.5. Покупець розуміє і погоджується з тим, що здійснення доставки - це окрема послуга, яка не являється невід’ємною частиною Товару придбаного Покупцем та виконується сторонніми Компаніями-перевізниками.

Умови повернення товару

8.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України та правил повернення товару, що знаходиться за посиланням https://www.greenline.com.ua/exchange-and-return

8.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

8.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Відповідальність сторін

9.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

9.2. Продавець не несе відповідальності за:
- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за зміну ціни на товар після його замовлення, коли ціна змінюється постачальником під час відвантаження товара чи зміні курса іноземної валюти;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

9.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

9.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

9.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

10.1. Сайт та представлені ним сервіси можуть тимчасово не працювати, бути частково або повністю недоступні по причині проведення технічних робіт.

10.2. Супроводжуючі Товар фотографії є лише ілюстраціями до товару та можуть відрізнятися від фактичного вигляду Товару.

10.3. Супроводжуючі товар описи та характеристики не претендують на вичерпну інформацію та можуть включати помилки. Для уточнення інформації, або прохання змінити інформацію, Покупець повинен звернутися до Продавця за допомогою засобів електронного зв’язку (електронна пошта, повідомлення через встановлену форму на Сайті) або телефону.

10.4. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

10.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

10.6. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України « Про електронну комерцію »

10.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Інформація про продавця

ФОП Мотрич Наталія Анатоліївна (2812300886).

Україна, м. Бровари.

Рахунок у форматі відповідно до стандарту IBAN

UA183052990000026008000113583

Телефон служби підтримки клієнтів - 0 800 300 290

Електронна пошта - greenlineweb.info@gmail.com

bottom of page