top of page

Спеціальні фарби
GreenLine

Запит на прорахунок

low-angle-view-of-one-painter-man-at-work-with-a-royalty-free-image-1607529445.jpg
graphic-design-color-swatches-pens-desk-architectural-drawing-with-work-tools-accessories.

Якщо вам необхідно прорахувати матеріали або отримати додаткову консультацію - заповніть, будь-ласка, форму і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо за звернення!

Спеціальні фарби

Спеціальна фарба відноситься до окремої категорії лакофарбових матеріалів, які суттєво відрізняються умовами застосування та набором компонентів у своєму складі. Такі консистенції покликані вирішувати одну чи відразу кілька додаткових проблем, крім основного завдання – фарбування певних типів поверхонь.

Одним з найважливіших завдань цих матеріалів є захист поверхні, яка буде оброблятися. Тому найчастіше дані консистенції використовують для деревини та різноманітних видів металу. Адже саме вони зазнають серйозного та негативного впливу від величезної кількості зовнішніх факторів.

Одним із найпопулярніших видів спеціальних фарб вважається гумова фарба, яка є головним помічником у процесі проведення гідроізоляційних робіт. Це технічна фарба, за допомогою якої вдасться створити міцний та надійний гідроізоляційний шар на дахах будинків, у басейнах, на терасах відкритого типу та інше.

Після висихання можна створити невидиму захисну плівку, що характеризується унікальними еластичними властивостями. В результаті поверхня буде захищена від усіляких дефектів в майбутньому.

Популярні різновиди спеціальних фарб

Гумові фарби від ТМ GreenLine представлені в різноманітності антисептичної та антикоррозійної фарби. Усі спеціальні лакофарбові матеріали прийнято класифікувати з урахуванням майбутніх умов експлуатації, посилаючись на особливості складу:

 • Гумова фарба з антисептичною добавкою – це універсальна акрилова фарба, що має водно-дисперсійний склад. Вона відрізняється чудовими показниками адгезії та може бути використана для великої кількості поверхонь. В результаті вдасться створити шовковисто-матове покриття з необхідними еластичними властивостями. Важливе завдання полягає у запобіганні розвитку цвілі та інших шкідливих мікроорганізмів, тому матеріал використовують для фарбування дахів, цоколів та всіляких фасадних елементів.

 • Гумова фарба з антикорозійною добавкою – ще один універсальний продукт із чудовими водовідштовхувальними властивостями. Наявність спеціальних антикорозійних компонентів у складі дозволяє захистити будь-які металеві поверхні від іржі. Найчастіше такий продукт застосовують для фарбування поверхонь із оцинкованої сталі, алюмінієвого сплаву, чорного металу, який пройшов чи не пройшов процедуру ґрунтування.

Незалежно від обраного виду фарби, у її складі застосовують екологічно безпечні компоненти, а отже продукцію можна застосовувати і для зовнішніх, і для внутрішніх робіт.

Особливості застосування гумових фарб

Перед тим, як купити гумову фарбу, рекомендується приділити особливу увагу процесу підготовки поверхні до майбутньої роботи. В першу чергу поверхні, що фарбуються, повинні бути очищені від бруду, пилу та іншого сміття. Необхідно висушити всі ділянки, виключаючи вірогідність проникнення вологи глибоко всередину.

Перед використанням фарбу потрібно ретельно перемішати, домагаючись однорідної консистенції. У разі потреби склад розбавляють водою, але не більше 5% води з урахуванням ваги продукту. В якості інструментів застосовують не тільки ручні види – пензлі та валики, але й також фарборозпилювачі.

Фарбу для даху потрібно наносити з урахуванням наступного списку правил:

 1. Максимально допустима кількість шарів – 2-3. Причому наступний шар потрібно наносити після того, як повністю висох попередній.

 2. Проміжне сушіння між кількома шарами важливо проводити при температурі повітря близько +10-30 градусів.

 3. Не варто проводити роботи під прямим сонячним промінням.

При виконанні фарбувальних робіт на даху необхідно вибрати теплий похмурий день без поривів вітру та дощу.

Сфера застосування спеціальних гумових фарб

Обираючи гумові фарби оптом, рекомендується врахувати особливості їхнього подальшого застосування. Такі матеріали відносяться до списку спеціальних, а тому мають кілька важливих відмінностей щодо майбутніх умов використання.

У більшості випадків їх застосовують при фарбуванні:

 • дахів (черепиця, шифер та інше);

 • фасадної частини різноманітних будівель;

 • цоколів;

 • цегляної кладки;

 • каменю (натурального/штучного);

 • металевих елементів ринв, жолобів та інших компонентів системи;

 • гіпсокартонних конструкцій;

 • стін у ванній кімнаті та в інших приміщеннях з високими показниками вологості;

 • огорож;

 • стовпів та інше.

В результаті вдасться суттєво покращити зовнішній вигляд оброблених поверхонь, захищаючи їх від негативного впливу УФ-променів, механічних пошкоджень та різких температурних перепадів. Гумова фарба від виробника за вигідними цінами здатна впоратися із високими температурами до +100 градусів. Тому її часто застосовують для фарбування поверхонь дахів.

Переваги якісної гумової фарби

Фарба для металевої покрівлі, для обробки дерев'яних поверхонь та інше відрізняється певним набором переваг. ТМ GreenLine підготувала асортимент продукції, яка є сертифікованою, екологічно безпечною, а тому може успішно застосовуватись у різних умовах.

Представлена продукція характеризується наступним списком плюсів:

 • Високі показники зносостійкості. Продукція надійно справляється із захистом поверхонь від шкідливих мікроорганізмів, корозійного впливу.

 • Еластичні властивості. Фарба ідеально «лягає», а надалі «підлаштовується» під поверхню внаслідок її розширення, зсихання.

 • Оптимальна суміш. Такий матеріал має в міру рідку консистенцію, яка не залишає патьоки, плями і при цьому зручно наноситься, забезпечуючи економні витрати.

 • Стійкість до появи тріщини. За рахунок своєї еластичності фарба не зазнає негативного впливу з боку різких температурних перепадів, при регулярній дії вологи.

Щоб купити фарбу для даху, необхідно скористатися безкоштовною консультацією від наших менеджерів, які готові допомогти клієнту швидко визначитися з відповідним варіантом. У разі потреби тонування буде додатково підібрано конкретні пігменти, що вплине на остаточну вартість продукції.

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page