top of page

Обмін та повернення товару

Покупець має право обміняти або повернути придбаний товар протягом 14 днів з моменту його покупки у Інтернет-магазині згідно з чинного законодавства України.

Товар, який підлягає обміну чи поверненню повинен відповідати наступним вимогам:

  • не був у використанні

  • без механічних пошкоджень, збережено товарний вигляд виробу і упаковки

  • повністю укомплектований, як при замовленні *

  • збережені всі заводські маркування та ярлики

  • не належить до товарів, що не підлягають поверненню та обміну згідно з переліком, затвердженим КМУ

 

*Якщо товар був  з подарунком при поверненні треба надати весь набір (товар разом з подарунком). Інакше номінальну вартість подарунка буде вирахувано із суми повернення.

 

Товар приймає менеджер на місці після детального огляду. Якщо товар не відповідає вищезазначеним критеріям – його повернення можливе лише після проведення технологічної експертизи та отримання висновку акредитованої лабораторії, авторизованої Виробником, про відповідність складу суміші або розчину. Експертиза проводиться у період до 14 робочих днів.

 

Де та як можна зробити обмін або повернення.

Попередньо з’яжіться з менеджером за номером телефону 0 800 300 290 та опишіть причину повернення товару, вкажіть ваш контактний телефон та узгодьте деталі повернення товару.

Обмін або повернення товару здійснюється за адресою: м. Бровари, вул. Металургів, 4 з понеділка по п’ятницю з 10-00 по 16-00, субота та неділя – вихідні дні. При поверненні товару необхідно мати при собі паспорт.

 

Повернення готівкових коштів відбувається в день отримання Інтернет-магазином товару при умові оплати товару готівкою. Якщо товар був оплачений банківською карткою або через будь-який сервіс інтернет банкінгу – кошти повертаються на банківський рахунок у продовж 2-7 робочих банківських днів з моменту прийняття рішення про повернення коштів.

 

При замовленні товару у інші регіони та не можливості Покупця приїхати особисто для повернення товару – його можна відправити назад будь-якою зручною службою доставки попередньо погодивши з  менеджером всі деталі по відправці за номером телефона 0 800 300 290 у строк не пізніше 14 днів з моменту оформлення покупки. При цьому послуги служби доставки оплачуються за рахунок покупця. Якщо посилка прибула пізніше ніж 14 днів з моменту факту продажу – кошти не повертаються.

 

При поверненні Покупцем товару належної якості та цілісності укаповки, Інтернет-магазин повертає Покупцю сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.  

Товари, які були у вжитку, згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» поверненню не підлягають.

Можливо повернути в Інтернет-магазин GreenLine тільки той товар, який був придбаний саме у цьому Інтернет-магазині!

bottom of page