top of page
sensitive-hands-with-painted-palm.jpg

Вітаємо!

Пропонуємо на цій сторінці ознайомитись з інформацією про торгову марку GreenLine, продукцію та про наші принципи роботи

Про компанію

Про компанію

Компанія "БТА" - український виробник лакофарбової  продукції европейської якості торгової марки GreenLine з 10-ти річним досвідом створення матеріалів для професійного використання.

Ми пропонуємо повний спектр продукції для декоративного оздоблення, який забезпечує виконання всього циклу: від підготовки основи до фарбування чи оздоблення декоративними штукатурками.

Наш асортимент - це якісний інноваційний продукт, який орієнтований на потреби клієнта, при цьому зберігає оптимальне співвідношення ціни та якості. 

Виробництво

Продукція GreenLine відрізняється високою якістю та виконана на базі сировини провідних українських та европейських хімічних концернів. Постійно виконується контроль за точністю дотримання рецептур, їх удосконалення  та розробка нових в залежності від потреб ринку. 

Лабораторія компанії має всі необхідні сертифікати та сучасне спеціалізоване обладнання, яке дає змогу ретельно перевіряти і контролювати вихідну продукцію на всіх етапах виробництва відповідно державним стандартам України та міжнародним стандартам  ISO. Гарантіями якості торгової марки GreenLine виступає екологічна сертифікація товарів згідно з вимогами міжнародного стандарту  ISO 14024.

Виробництво фарб Green Line

Про продукцію

Під торговою маркою GreenLine виробляється лінійка професійних, готових до використання декоративних штукатурок, інтер'єрних та фасадних фарб на водяній основі, спеціальних фарб, ґрунтів та ґрунт-фарб, розроблених спеціально для використання під фінішне оздоблення та фарбування, супертонких фінішних шпаклівок, які можуть тонуватись під колір обраної фарби. 

Для легкості та зручності роботи вся продукція GreenLine тонується у будь-який обраний вами колір відповідно до універсальних міжнародних палітр RAL та NCS.

Ми попіклувались про те, щоб ви мали можливість наноситись продукти GreenLine як ручним, так і механічним способом, що значно пришвидшує виконання робіт професійними малярами.

Наші принципи роботи

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page