top of page

Структурні фарби
GreenLine

Запит на прорахунок

low-angle-view-of-one-painter-man-at-work-with-a-royalty-free-image-1607529445.jpg
graphic-design-color-swatches-pens-desk-architectural-drawing-with-work-tools-accessories.

Якщо вам необхідно прорахувати матеріали або отримати додаткову консультацію - заповніть, будь-ласка, форму і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо за звернення!

Структурні фарби

Структурна фарба – це спеціальна фарба, призначена для фарбування стін та стель у різних приміщеннях, завдяки якій можна досягти унікальних декоративних ефектів. Крім того, використовуючи різні інструменти для її нанесення, можна з легкістю вигадувати візуальні об'ємні ефекти на поверхнях.

Найчастіше подібні матеріали застосовують, щоб створити, підкреслити конкретний стиль в інтер'єрі, здійснити реалістичну імітацію натуральних матеріалів, втілити в реальність індивідуальні дизайнерські рішення. Крім стелі та стін, структурні фарби GreenLine з легкістю наносяться й на інші види поверхонь:

 • колони;

 • статуї;

 • різні декоративні елементи та інше.

Таку фарбу часто називають фактурною через те, що в її складі міститься широке різноманіття різнофракційних домішок. В якості домішок часто застосовують кварцовий пісок/пудру, мармурову крихту, пісок зі скловолокном, фібру та інше.

Стандартні структурні фарби використовують для проведення ремонтних робіт всередині приміщень, але останнім часом особливою популярністю користуються матеріали для зовнішніх робіт – декоративні фасадні фарби.

Види структурних фарб

Декоративна структурна фарба представлена в широкому асортименті, тому існує безліч актуальних класифікацій. Виходячи з умов застосування, розрізняють фасадні та інтер'єрні види, які використовують усередині та зовні будівель.

Більш ретельною вважається класифікація з урахуванням основного компоненту у складі, тому розрізняють такі популярні види:

 • Силікатні – прийнято наносити на поверхню силікатних ґрунтовок. Вони утворюють досить щільний шар і характеризуються високими показниками адгезії.

 • Силіконові – найчастіше такі фарби вважаються фасадними, оскільки наділені чудовими водовідштовхувальними властивостями. Після висихання вони дозволяють легко очищати поверхню від бруду, пилу та інших плям за допомогою води.

 • Структурна акрилова фарба – це вже готові до використання консистенції універсального застосування, що характеризуються високими показниками зносостійкості.

Для посилення візуального ефекту після фарбування будь-якої поверхні додатково покривають тонким шаром лаку.

Витрата конкретного виду фарби залежить від обраної технології її нанесення, від товщини покриття та певного інструменту. Найчастіше підбирають інструменти для ручної роботи.

Які ефекти можна створити за допомогою декоративних структурних фарб?

За рахунок широкого асортименту кожен клієнт зможе підібрати та купити структурну фарбу відповідного кольору, з певним набором компонентів. Таким чином, вдасться домогтися різних візуальних ефектів, експериментуючи з методами нанесення:

 • Створення шовкового покриття на стіні.

 • Створення оксамитового покриття конкретного відтінку.

 • Різні покриття з ефектом популярних видів тканини – велюр, шифон, шкіра та інше.

 • Імітація натуральної деревини (наприклад, зріз певної породи дерева).

 • Ефект «старіння» стін, створення старовинних покриттів в античному стилі.

 • Наявність піщаних покриттів, піщаних крупинок.

 • Застосування популярного європейського тренду – ефект іржі на поверхні.

 • Імітація різноманітних варіантів металевого напилення, ефект шляхетних металів та багато іншого.

Структурна фарба для внутрішніх робіт призначена для любителів сміливих експериментів з метою створення необхідного дизайну в приміщенні.

На що звернути увагу під час вибору структурної фарби?

Обрати структурну фарбу досить складно з огляду на широку різноманітність на сучасному вітчизняному ринку. Однак наша компанія підготувала кілька простих правил та корисних рекомендацій, дотримуючись яких вдасться прийняти справді правильне рішення:

 1. Враховуємо тип поверхні, яку потрібно пофарбувати. Фарби, призначені для проведення внутрішніх робіт, відрізняються певним ступенем адгезії. Відштовхуючись від особливостей поверхні, вдасться підібрати ідеальний матеріал для роботи, а також забезпечити довговічне покриття.

 2. Фактура, текстура. Структурна силіконова фарба або акрилова фарба дозволяють створювати різні ефекти, а тому важливо спочатку визначитися з тим, що саме потрібно передати на поверхні. Це може бути грубе або ідеально гладке покриття, реалістична імітація природних матеріалів, сучасний стиль з абстракційними нотками. Вибір залежить від індивідуальних потреб клієнта, стилю будівлі.

 3. Властивості, набір робочих характеристик. Звертаємо увагу на стійкість фарби до майбутніх механічних пошкоджень, оцінюємо рівень захисту від зовнішніх негативних впливів, наявність компонентів, що запобігають появі грибка, плісняви та інших проблем.

Сучасна декоративна фарба є новаторським рішенням у сфері лакофарбових матеріалів, дозволяючи надати поверхні привабливого візуального ефекту.

Основні переваги структурних фарб від GreenLine

Популярність структурної фарби в Україні поступово зростає. Продукція ТМ GreenLine має величезний споживчий попит і відрізняється різноманітними перевагами:

 • Екологічність – вся продукція є сертифікованою, а у її складі застосовують виключно натуральні, безпечні компоненти. Тому такі покриття підходять для дитячих кімнат, спалень та інших житлових приміщень.

 • Різноманітний асортимент – у каталозі доступні всілякі різновиди матеріалів для створення будь-яких ефектів (від шорстких до гладких поверхонь).

 • Довговічність – продукт стійкий до різних атмосферних опадів, негативного впливу УФ-променів, вологого середовища. Завдяки можливості створення товстого шару вдасться замаскувати будь-які дефекти на стінах.

Замовити структурні фарби оптом чи вроздріб можна в різних об'ємах, визначаючись з відповідним складом та кольором. Наші менеджери пропонують професійні консультації для кожного клієнта, підбираючи ідеальне рішення для конкретного завдання. Враховуючи всілякі текстури, рельєфності, вдасться відкрити необмежені можливості для майбутнього дизайну.

Хочеш отримувати новини та акційні пропозиції від нас? Підпишись!

Дякуємо!

bottom of page