top of page

Мікроцементи ARTCEM
від TM Solast

  Мікроцемент

  Мікроцемент вважається досить популярним та затребуваним декоративним покриттям. Виходячи з особливостей складу, консистенції та сфери застосування, такий матеріал часто називають різновидом декоративної штукатурки.

  У продажу запропоновано кілька видів мікроцементу в залежності від способу приготування: однокомпонентний мікроцемент та двокомпонентний мікроцемент. В результаті вдасться створити високоякісне покриття, яке своїми властивостями нагадує бетон або пластик: покриття має оптимальну товщину, що нагадує пластик, але за міцністю не поступається бетону. Найчастіше таке покриття використовують у приміщеннях різного типу, коли потрібно створити інтер'єр у стилі лофт, хай-тек або мінімалізм.

  Розрізняють цемент за відтінками кольору, за рівнем блиску після висихання консистенції, що використовується. Причому цей матеріал необхідний для обробки різних поверхонь – горизонтальних та вертикальних. Застосовуючи ручні інструменти для нанесення, вдасться задати фактуру та вибрати оптимальну товщину майбутнього покриття. Ідеальна консистенція такого продукту дозволяє рівномірно заповнити усі пори.

  Особливості застосування мікроцементу

  Сучасний декоративний матеріал використовується в процесі виконання ремонтних робіт у різних будівлях та приміщеннях. Різноманітність палітри кольорів, текстур для ручного нанесення – все це дозволяє використовувати мікроцемент у таких сферах:

  • Для вітальні та кухонних приміщень. Відсутність непотрібних стиків та швів у процесі нанесення мікроцементу дозволяє створити цілісне покриття між стіною та підлогою, незалежно від габаритів кімнати.

  • Для спальні та дитячої кімнати. Декоративний мікроцемент є екологічно безпечним матеріалом, а отже, не здатний виділяти токсичні речовини в атмосферу.

  • Для ванної кімнати, душової кімнати, басейнів. Представлене покриття не боїться підвищеного ступеня вологості, прямого контакту з водою. Для підлоги вибирають спеціальні різновиди мікроцементу з антиковзним ефектом.

  • Для фасадів будинків. Оштукатурювання поверхонь мікроцементом дозволяє створити покриття, яке характеризується стійкістю до УФ-променів, всіляких хімічних впливів.

  • Для офісних будівель, закладів харчування, СПА зон. Високий ступінь зносостійкості робить мікроцемент незамінним при обробці приміщень з підвищеним навантаженням на покриття для підлоги.

  Таким чином, сфера застосування цього декоративного покриття не обмежується приватними будинками та квартирами.

  Від чого залежить вартість мікроцементу?

  Ціна мікроцементу складається з кількох факторів. У процесі вибору рекомендується уточнити таку важливу інформацію:

  • Стан поверхні, яка потребує декоративного оздоблення. Основа обов'язково має бути стійкою, справлятися з майбутніми проектними навантаженнями.

  • Запланований кінцевий результат – яку саме імітацію необхідно отримати (наприклад, груба текстура, гладкі візерунки та інше).

  • Палітра кольорів. За рахунок спеціальних пігментних паст вдасться створювати різноманітні комбінації кольорів.

  • Призначення приміщення, заплановані навантаження на поверхню. Наприклад, мікроцемент на підлогу відрізняється особливою зносостійкістю, враховуючи навантаження, яким піддаватиметься поверхня підлоги.

  В результаті вдасться підібрати найбільш підходящий варіант, відштовхуючись від важливих нюансів та критеріїв вибору. Адже правильний вибір – це гарантія створення привабливого, зносостійкого покриття, яке прослужить упродовж тривалого часу.

  Відмінність мікроцементу від декоративної штукатурки

  Однією з головних відмінних рис мікроцементу перед звичайною штукатуркою декоративного типу є повністю безшовне покриття. У процесі проведення ремонтних робіт вдасться досягти одразу кількох важливих цілей:

  • ідеальне вирівнювання різних поверхонь;

  • фінішне декоративне покриття, яке довгий час залишається привабливим.

  За основу у процесі виробництва було взято головний в'яжучий компонент – цемент. Тому готове покриття характеризується неймовірною стійкістю до потертостей, різних навантажень і при цьому чудово справляється з вологим середовищем. Виходячи з цього, мікроцемент від виробника можна використовувати під час виконання ремонтних робіт у різних приміщеннях. Крім того, варто відзначити, що саме це декоративне покриття вважається відповідною альтернативою плитці, фарбуванню стін.

  Представлене покриття знайшло своє застосування при виконанні оздоблювальних робіт у ресторанах та готелях, у салонах краси та магазинах. Завдяки матовому покриттю, вдасться трохи пом'якшити текстури, розсіяти світло у приміщенні, візуально збільшуючи вільний простір. Після висихання матеріал приємний на дотик.

  Властивості мікроцементу

  Декоративне покриття – мікроцемент є досить популярним на сьогоднішній день. На нашому сайті запропоновано різноманітний асортимент сертифікованої продукції, яка наділена такими важливими властивостями та перевагами:

  • Мінімальна товщина майбутнього покриття, що варіюється в межах 1-3 мм.

  • Високий ступінь зносостійкості, а також стійкість до механічних впливів та впливу хімічних речовин.

  • Високий ступінь адгезії, завдяки якій виключена необхідність попереднього видалення старого покриття.

  • Наявність антиковзких властивостей дозволяє використовувати мікроцемент у приміщеннях з високими показниками вологості та там, де відзначають підвищений ризик падіння на мокрих поверхнях підлоги.

  • Наявність безшовного покриття, що суттєво прискорює та спрощує процес щоденного прибирання у приміщеннях – відсутність ділянок, у яких може накопичуватися пил, бруд та інше сміття.

  Щоб купити мікроцемент за демократичними цінами, рекомендується попередньо ознайомитись із запропонованим асортиментом та скористатися консультацією від нашої команди спеціалістів. Таким чином, вдасться правильно підібрати потрібний матеріал для майбутніх умов експлуатації.

  bottom of page