top of page

Бежевий колір у інтер'єрі

За останні роки всім доволі набрид стиль Лофт та темні, чорні кольори у інтер'єрах. На зміну чорному прийшов бежевий! Чому цей колір набирає своєї популярності?

На це є декілька причин. Бежевий легко поєднується з іншими кольорами та нараховує більш ніж 1000 відтінків, як у холодній, так і у теплій гаммі. Він легко підійде для всіх типів кімнат у вашій оселі будь-то ванна кімната чи спальня та слугуватиме нейтральним фоном для акцентів. Колір сприяє заспокоєнню нервової системи, розслабленню, формує гарну атмосферу в будинку та настрій мешканців.

На сьогоднішній день актуальні більш монотонні інтер'єри з натуральних матеріалів в бежевій гамі з близькими по кольору відтінками. Ідеальним буде поєднання бежевого та світлокоричневого, світлих відтінків деревини, золотих, мідних, чорних елементів. Радимо додати фактурних монотонних килимів у диванну зону. Також слід звернути увагу на м'які округлі форми меблів.

Якщо вам не до вподоби однотонні інтер'єри, можна ввести пастельні кольори оливкового, голубого, сірого у поєднанні з золотим чи бронзовим. Отже, беж є хорошим елементом декору, дає багато можливостей обіграти інтер'єр, і його можна застосовувати за різних стильових рішень.
33 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page