top of page

Новинка!!! Нова акрилова декоративна штукатурка Decor Base з фактурою баранець та короїд


Нещодавно торгова марка GreenLine випустила на ринок нову акрилову декоративну штукатурку Decor Base з популярними фактурами "короїд" та "баранець". Це стандартна акрилова декоративна штукатурка з незмінною якістю GreenLine, яка відрізняється своєю стійкістю до атмосферних впливів та механічних ушкоджень, але на відміну від інших декоративних штукатурок має привабливу вартість.

Випускається у двох варіантах:

- Фактура "БАРАНЕЦЬ" з фракцією наповнювача 1,5мм

- Фактура "КОРОЇД" з фракцією наповнювача 2,5 мм.

Декоративні штукатурки "Короїд" та "Баранець" широко використовуються на фасадах будівель та створюють чудовий візуальний ефект, який нагадує рельєфну поверхню кори деревини або завитки шерсті баранця. Ці ефекти досягаються шляхом спеціальної технології нанесення штукатурки на поверхню стіни та не потребують спеціальних навичок.

Завдяки своїм міцносним та довговічним характеристикам його люблять використовувати при оздобленні сходових маршів, коридорів, залів, вестибюлів громадських закладів, що вимагають високої зносостійкості стін.

Decor Base застосовується зовні та всередині приміщень. Рекомендуємо застосовувати його в якості фінішного шару у системі теплоізоляції з використанням пінополістирольних плит.

Замовити або прорахувати вартість декоративної штукатурки Decor Base ви можете на нашому сайті самостійно за допомогою Калькулятора, або через менеджера за номером 0 800 300 290.
6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page